Як підготувати автомобіль до зими? 15 простих порад

Как подготовить авто к зиме?

Кілька простих рекомендацій, які допоможуть підготувати автомобіль до зими:

 1. Змініть гуму – робити це потрібно, коли середньодобова температура стане нижче 6 градусів тепла. Якщо ви вирішили купити б/в покришки, то вам варто ознайомитися з цими порадами.
 2. Перевірте розвал-сходження коліс, це допоможе уникнути передчасного зносу шин. Крім цього, машина на дорозі буде вести себе більш стабільно.
 3. Перевірте тиск в шинах – коли вони спущені, закривається частина протектора, що погіршує зчеплення з дорогою.
 4. Перевірте стан акумулятора, якщо у нього закінчився термін придатності – поміняйте. Перевірте щільність електроліту, її найменший показник – 1,27. Якщо на морозі виникли проблеми з пуском двигуна, можливо, в акумуляторі недостатньо дистильованої води.
 5. Перевірте ремінь генератора – у нього не повинно бути тріщин, слідів масла та він не повинен куйовдитися.
 6. Поміняйте масляний фільтр і масло – деякі види масел при низькій температурі стають густішими.
 7. Продіагностіруют гальмівну систему, перед зимою колодки варто поміняти. Якщо на гальмівних циліндрах є сліди, то скоріше за все зносилися манжети, і вони в холодну пору року можуть потекти. Перевірте й роботу систем ABS, ESP, ASD, ASC + T і т.д.
 8. Долийте антифриз, якщо він у вас не на рівні. Якщо ваша машина старше 5-7 років, краще промити систему охолодження.
 9. Перевірте справність обігрівача.
 10. Перевірте цілісність проводки, напрямок світлових пучків фар і прочистіть свічки запалювання.
 11. Поміняйте щітки двірників, щоб за умови поганої видимості через снігопад на них можна було покластися.
 12. Якщо потрібно, долийте рідину в бачок склоомивача та включіть систему, щоб на передньому та задньому склі з’явилося незамерзаюче засіб.
 13. Приготуйте спеціальний набір для далеких поїздок – теплі речі, ліхтарик, карта, трос, скребок, «запаска», інструменти, лопата, дроти для прикурювання, рідина WD4.
 14. В холодну погоду намагайтеся заповнювати бензобак повністю, так як в повітрі містяться водяні пари, які можуть кристалізуватися, осісти та пошкодити насос і паливну систему.
 15. Покрийте кузов автомобіля воском або мастикою – це найбільш доступний спосіб захистити його від впливу солі, якою посипають дорогу.

Новини Авто Сіті

ТОП-7 нових бюджетних авто 2017 року

 • Новини
 • 24 січень
 • 43
Щорічно в світі з'являється велика кількість нових моделей автомобілів. Така різноманітність дозволяє кожному любителю машин підібрати ...

Peugeot Traveller з’явиться на українському авторинку у лютому

 • Новини
 • 19 січень
 • 46
Мінівен преміум-класу буде доступний в двох варіантах довжини і зможе перевозить до 9 чоловік. Вперше ця модель була представлена в ...

ТОП-10 найбільш дешевих в обслуговуванні автомобілів

 • Новини
 • 12 січень
 • 62
Рейтинг був складений в Америці, компанією YourMechanic, що надає послуги автосервісу та продажу автозапчастин. Вона вивчила свою ...