Як правильно зберігати літні шини взимку?

Как правильно хранить шины?

Шини досить легко деформуються і руйнуються під впливом бензину, хімікатів і сонячних променів. Тому зберігати їх варто за певними правилами.

Під час зняття покришок

Знімаючи шини, позначте їх, запишіть де кожна з них стояла і куди була направлена. Якщо ж малюнок протектора має напрямок, а покришки будуть зберігатися на дисках, то досить позначити задню і передню вісь.

Після цього обов’язково помийте покришки і висушіть їх, при цьому видаліть все, що могло застрягти в протекторі. Потім покришки можна обробити спеціальними засобами, призначеними для консервації шин. Не ігноруйте цю пораду, так як бруд з дороги прискорює процес старіння.

В залежності від умов зберігання ви можете використовувати поліетиленові мішки. Однак якщо шини ви маєте намір зберігати на дисках, то не закривайте мішки занадто щільно – буде накопичуватися конденсат, через який може початися процес корозії.

Правила зберігання шин

Шини з дисками і без них зберігаються по-різному. У першому випадку їх можна скласти в стопку в горизонтальному положенні, але не більше чотирьох штук, або ж підвісити за диск. Тиск рекомендується при цьому зменшити в два рази.

У другому випадку правила зберігання шин абсолютно протилежні. Їх ні в якому разі не можна підвішувати або складати в стопку, зберігати їх потрібно в вертикальному положенні, перевертаючи кожен місяць.

Також на шини не потрібно складати інші речі, які можуть викликати їх деформацію, що надалі приведе до погіршення зчеплення і більш інтенсивного зносу протектора в центральній частині. Відмінною опорою для них може послужити напівкругла поверхня.

Місце для зберігання шин

Прямі сонячні промені, сильні морози, велика вологість і її різкі перепади негативно впливають на стан гуми. Тобто вулиця, незасклений балкон, ванна – невідповідні місця. Приміщення для зберігання повинно бути темним, закритим, температура повітря в ньому повинна знаходитися в межах від +10 до +25 ° С.

Простежте за тим, щоб на покришки не потрапляли хімічні засоби, жир і бензин. Якщо ви використовуєте в гаражі ртутні лампи або лампи денного світла, то простежте, щоб шини не піддавалися довгому впливу їх випромінювання. Особливо це актуально, якщо покришки зберігаються на верхніх стелажах.

Якщо ж ви залишаєте машину на зиму в гаражі, то намагайтеся щотижня перекочувати її так, щоб колеса прокручувалися на 45-60 градусів. Сподіваємося ці поради допоможуть вашій гумі дожити до весни.

Новини Авто Сіті

ТОП-7 нових бюджетних авто 2017 року

  • Новини
  • 24 січень
  • 43
Щорічно в світі з'являється велика кількість нових моделей автомобілів. Така різноманітність дозволяє кожному любителю машин підібрати ...

Peugeot Traveller з’явиться на українському авторинку у лютому

  • Новини
  • 19 січень
  • 46
Мінівен преміум-класу буде доступний в двох варіантах довжини і зможе перевозить до 9 чоловік. Вперше ця модель була представлена в ...

ТОП-10 найбільш дешевих в обслуговуванні автомобілів

  • Новини
  • 12 січень
  • 62
Рейтинг був складений в Америці, компанією YourMechanic, що надає послуги автосервісу та продажу автозапчастин. Вона вивчила свою ...