Поради автомобілістам в морозну погоду

эксплуатация авто в морозную погоду

Ми пропонуємо вам ознайомитися з деякими рекомендаціями щодо експлуатації свого авто в морозну погоду.

Однією з найбільш частих помилок, які роблять водії, є занадто тривалий прогрів машини. При цьому прогрівається тільки двигун, а за ніч встигли замерзнути й інші елементи: коробка передач, редуктори, амортизатори, мастило, підшипники.

Після довгої стоянки в холодну погоду, будь то вночі або вдень, не варто заводити авто передчасно. Всього 2-3 хвилин вистачить для того, щоб мастильна та паливна система стабілізувалися, в цей час ви зможете почистити машину від прилиплого снігу та скло від крижаної кірки.

Після цього вже можна сісти за кермо та почати рух, однак не робіть різких прискорень, не гальмуйте різко і не їздите на високих оборотах, поки температура мотора не стане робочою. Під час навантаження ваша машина прогріється повністю набагато швидше, ніж якщо ви будете стояти на місці 10-15 хвилин.

Щоб вранці не довелося зчищати крижану кірку зі стекол авто, необхідно вирівняти температуру повітря в салоні та на вулиці. Для цього, перед тим як залишити машину на ніч, заглушите мотор і відкрийте двері на пару хвилин.

Залишайте своє авто так, щоб до вас міг під’їхати інший автомобіль і дати «прикурити», нерідко в мороз водіям не вдається завести машину. Завжди возите з собою пускові дроти, також ви повинні знати з якого боку у вас знаходиться акумулятор.

Й останнє: найменш зношену пару коліс варто поставити на задню вісь, не залежно від того передній або задній у вас привід.

Новини Авто Сіті

ТОП-7 нових бюджетних авто 2017 року

  • Новини
  • 24 січень
  • 43
Щорічно в світі з'являється велика кількість нових моделей автомобілів. Така різноманітність дозволяє кожному любителю машин підібрати ...

Peugeot Traveller з’явиться на українському авторинку у лютому

  • Новини
  • 19 січень
  • 46
Мінівен преміум-класу буде доступний в двох варіантах довжини і зможе перевозить до 9 чоловік. Вперше ця модель була представлена в ...

ТОП-10 найбільш дешевих в обслуговуванні автомобілів

  • Новини
  • 12 січень
  • 62
Рейтинг був складений в Америці, компанією YourMechanic, що надає послуги автосервісу та продажу автозапчастин. Вона вивчила свою ...