ТОП-10 найбільш дешевих в обслуговуванні автомобілів

самые недорогие в эксплуатации автомобили

Рейтинг був складений в Америці, компанією YourMechanic, що надає послуги автосервісу та продажу автозапчастин. Вона вивчила свою статистику та з’ясувала, які авто були найбільш економічні в обслуговуванні протягом перших 10 років використання. Найдорожчими в експлуатації виявилися машини, вироблені в Азії.

Toyota Prius – позиціонується як екологічне авто, що дозволяє також економити паливо та зменшити витрати на нього. Однак цей гібрид ще й досить недорогий в обслуговуванні – за 10 років його власник витратить на ремонтні роботи всього 4300 $.

Kia Soul – представники YourMechanic стверджують, що без урахування витрат на покупку бензину та заміну масла, власник цієї моделі витратить на ліквідацію неполадок близько 4700 $.

Toyota Camry – за 10 років служби цей седан, який користується популярністю і у жителів нашої країни, “забере” у свого господаря всього 5200 $.

Honda Fit / Jazz – одна з найменш вимогливих моделей в B-сегменті, в Японії два рази ставала машиною року. Вартість обслуговування – всього 5500 $.

Toyota Tacoma / Hilux – пікап, який відомий в Україні як Toyota Hilux, підходить для важких умов і часто використовується на бездоріжжі. За експлуатацію цього автомобіля протягом 10 років потрібно викласти близько 5800 $.

Toyota Corolla – найбільш продавана машина в світі. За відомостями, які надали фахівці з YourMechanic, витратити за той же період експлуатації доведеться 5800 $.

Nissan Versa / Tiida – авто гольф-класу з досить низьким для США рівнем витрат на його ремонт і обслуговування – 5900 $.

Toyota Yaris – четверта модель, що представляє японську компанію в цьому рейтингу, вимагає на експлуатацію близько 6100 $.

Scion xB – за 10 років з моменту придбання в машину її власники вкладають близько 6300 $.

Kia Optima – цей седан замикає десятку найбільш економічних автомобілів. Після його покупки водієві необхідно буде витратити ще 6400 $ протягом 10 років експлуатації.

Новини Авто Сіті

ТОП-7 нових бюджетних авто 2017 року

  • Новини
  • 24 січень
  • 39
Щорічно в світі з'являється велика кількість нових моделей автомобілів. Така різноманітність дозволяє кожному любителю машин підібрати ...

Peugeot Traveller з’явиться на українському авторинку у лютому

  • Новини
  • 19 січень
  • 37
Мінівен преміум-класу буде доступний в двох варіантах довжини і зможе перевозить до 9 чоловік. Вперше ця модель була представлена в ...

ТОП-10 найбільш дешевих в обслуговуванні автомобілів

  • Новини
  • 12 січень
  • 49
Рейтинг був складений в Америці, компанією YourMechanic, що надає послуги автосервісу та продажу автозапчастин. Вона вивчила свою ...