ТОП-5 способів збільшити потужність двигуна

Увеличение мощности двигателя

П’ять простих і дієвих порад, які допоможуть поліпшити продуктивність двигуна.

Знизити температуру повітря, що надходить у двигун

При однаковому обсязі маса холодного повітря, що надходить в циліндри двигуна буде більше, ніж гарячого. А чим більше повітря, тим більше палива можна подати, що, в свою чергу, збільшує потужність в середньому на 5-7 кінських сил.

Щоб досягти такого ефекту, необхідно подовжити шланг повітрозабірника, щоб він брав повітря за переднім облицюванням, а не з гарячого простору біля радіатора.

Позбутися від фільтруючого матеріалу у вихлопній системі

Каталізатор у вихлопній системі очищає вихлопні гази, проте робиться це на шкоду продуктивності. Усередині нього знаходиться фільтруючий матеріал, який з часом забивається, що перешкоджає виходу газів, а це зменшує потужність двигуна.

Один з варіантів вирішення проблеми – вирізати каталізатор і замінити його на трубу. Також можна розкрити його і дістати фільтруючий матеріал.

Перейти на високоокатновий бензин

Якщо ви будете заправляти свій автомобіль бензином А-98, це знизить витрату палива та збільшить потужність двигуна. При частих стояннях в пробках, а також для турбомоторов і сучасних двигунів – високооктановий бензин повинен стати нормою.

Правильно налаштувати колеса

Після кожних 30 000 км пробігу потрібно регулювати значення розвалу та сходження коліс. Щоб мати можливість їздити на більш високій швидкості, фахівці рекомендують налаштовувати позитивне сходження. Також можна встановити колеса меншого розміру, разом з цим треба буде замінити диски на більш легкі.

Перепрошити програмне забезпечення

Перепрошиваючи програмне забезпечення комп’ютера автомобіля, можна змінити час запалювання, склад суміші та деякі інші параметри, що впливають на збільшення продуктивності двигуна. Цей спосіб особливо ефективний для поліпшення двигунів з турбонаддувом.

Новини Авто Сіті

ТОП-7 нових бюджетних авто 2017 року

  • Новини
  • 24 січень
  • 43
Щорічно в світі з'являється велика кількість нових моделей автомобілів. Така різноманітність дозволяє кожному любителю машин підібрати ...

Peugeot Traveller з’явиться на українському авторинку у лютому

  • Новини
  • 19 січень
  • 46
Мінівен преміум-класу буде доступний в двох варіантах довжини і зможе перевозить до 9 чоловік. Вперше ця модель була представлена в ...

ТОП-10 найбільш дешевих в обслуговуванні автомобілів

  • Новини
  • 12 січень
  • 62
Рейтинг був складений в Америці, компанією YourMechanic, що надає послуги автосервісу та продажу автозапчастин. Вона вивчила свою ...